Glowdust, kilka słów o nas
Glowdust, kilka słów o nas

Glowdust to polska marka stworzona dla osób poszukujących spokoju oraz harmonii. Jeśli czujesz, że potrzebujesz w swoim życiu odmiany — zmiany stylu życia oraz nowej, lepszej energii to coś dla Ciebie. Znajdziesz tu zestawy z minerałami, kryształami oraz naturalnymi kadzidłami m.in. Palo Santo i Szałwią Białą. Wszystkie te przedmioty możesz wykorzystać w trakcie jogi, medytacji, magicznych rytuałów lub po prostu do dekoracji swojej przestrzeni. Kadzidła oraz kamienie dostępne w sklepie Glowdust pozyskiwane są ze zrównoważonych źródeł i odpowiedzialnych dostawców.

Marka Glowdust powstała rok temu, zrodziła się z inspiracji ezoteryką w kalifornijskim wydaniu. Nawet jeśli nie wierzysz ślepo w magiczne właściwości kamieni, to z nami odkryjesz, że obcowanie z tymi skarbami ziemi sprawia, że codzienność jest bardziej kolorowa i pozytywna. My kryształy nosimy w torebce jako amulet, rozstawiamy je w różnych kątach domu. Kiedy potrzebujemy się zrelaksować, oddajemy się kojącemu rytuałowi smużenia z wykorzystaniem Palo Santo i Szałwii Białej, to metoda stosowana już przez rdzennych Indian. Tradycyjnie kadzideł tych używa się do oczyszczania aury osób oraz pomieszczeń. To także doskonałe naturalne odświeżacze powietrza, których antybakteryjne właściwości zostały potwierdzone naukowo.

Odkrywaj z nami pradawne rytuały, które od wieków stosowane są przez ludzi w różnych zakątkach świata, aby wypełniać przestrzeń wokół siebie dobrymi wibracjami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl