Sonda
Czy wierzysz w magię?
Czy wierzysz w magię?
Promocje
Czym jest Palo Santo?
Czym jest Palo Santo?

Podczas spalania drewienek Palo Santo, uwalniają się olejki eteryczne, które przynoszą spokój, łagodzą stres, pozwalają na otwarcie się umysłu, przyciągają życiowe okazje i przynoszą nowe, pozytywne pomysły. To także naturalny odświeżacz powietrza i środek odstraszający komary i inne insekty. Oczyszcza i uwalania pomieszczenia ze złej energii, wspomaga medytację i pogłębia duchowe doznania. Zapach Palo Santo jest niezwykle kojący, przynosi dobrą energię.

Palo Santo z naszego sklepu pochodzi z Peru, jest pozyskiwane w odpowiedzialny sposób. Nasz dostawca do produkcji Palo Santo używa wyłącznie drzew, które umarły naturalnie. 

Zastosowanie: naturalne kadzidło, aromaterapia, oczyszczanie pomieszczeń ze złej energii, odstraszanie insektów, naturalny odświeżacz powietrza, idealny do medytacji.

Zapach: niezwykle kojący, świeży, lekko cytrusowy zapach, który wypełnia pomieszczenie przez długi czas po zgaszeniu drewienka. Aromat ten jest dużo lżejszy od tradycyjnych kadzidełek.

Sposób użycia: medytacja i inne duchowe rytuały — zapal drewienko za pomocą świeczki lub zapalniczki, po ok. 30 sekundach zdmuchnij płomień, obserwuj jak dym Palo Santo wypełnia pomieszczenie i ciesz się jego boskim zapachem. Oczyszczanie pomieszczeń — zapal Palo Santo, ok, 30 sekundach zgaś płomień i przejdź się z dymiącym drewienkiem po pomieszczeniu, które chcesz oczyścić.

Palo Santo - „święte drzewo” to drewno pozyskiwane z drzewa Bursera graveolens, które rośnie w Ameryce Południowej. Palo Santo jest bogate w terpeny, takie jak limonen i α-terpineol. Palo Santo stosuje się od wieków w krajach Ameryki Południowej m.in. w medycynie ludowej. Zgodnie z tamtejszymi wierzeniami ma ono moc oczyszczania ze złej energii. Mieszkańcy Ekwadoru piją herbatkę z Palo Santo wierząc, że łagodzi objawy przeziębienia. Palo Santo używa się także do produkcji kubeczków do picia Yerba Maty. 

W odróżnieniu od innych gatunków drzew, aby kadzidełka z Palo Santo miało swoje właściwości, drzewo musi umrzeć naturalnie. Tylko z takiego drzewa można pozyskać cenne olejki eteryczne. Drzewo Palo Santo rośnie około 40 lat, a następnie umiera. Następnie powinno "leżakować" około 10 lat zanim będzie mogło zostać wykorzystane. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl